Top Gear trať se připravuje pro rFactor 2

Ano, je to tak. Tuttle již pracuje na trati Top Gear Test Track, který můžete vidět v pořadu Top Gear buď na BBC nebo v „repríze“ na Prima COOL. Nicméně, než budeme se moct projet na této překrásné trati a zkoušet překonávat rekordy nepřekonatelného Stig, bude to nějakou dobu, ještě trvat.

Tady je zatím process list, který musí autor udělat. (obrázky uvnitř článku)

Continue reading

MMG F1 2008 stále žije!

Tým MMG kolem Petrose Maka v posledních týdnech opět dává o sobě vědět. Zveřejnili rendery Renaultu R28 a Ferrari F2008. Rozhodli se, že tento mód nebudou vůbec dělat pro rFactor (1), ale rovnou na rFactor 2. Tento mód bude obsahovat i trackpack, který konvertují z jejich trackpacku z MMG 2007 na rFactoru. Teď už bez dalších řečí, zde jsou rendery a ingame obrázky.

1th 2th

Čtěte dále…

Continue reading

rFactor 2 – „Open“ Beta

Jak už všichni víte, rFactor 2 ve fáze Open Beta je již dostupná. Bohužel, ale za poplatek. ISI jde podle nového systému. Za samotnou hru chtějí ISI v USA $43.99, poplatek za roční přístup (členství) na multiplayer je $12.99. Máte však šanci si pořídit „doživotní“ členství na multiplayer, který stojí zhruba 1600,- Kč. Však, když si hru již zakoupíte s členstvím na 12 měsíců, dostanete dalších 6 měsíců zdarma! Upozorňuju, že když si koupíte hru, zaplatíte a stáhnete betu, v betě nejsou módy! Ty si musíte dodatečně stáhnout na webu http://isiforums.net/f/showthread.php/1396-Download.

Přání

Chtěl bych Vám popřát Vám všem čtenářům a sledovatelům našeho webu šťastné a Veselé Vánoce, hlavně do nového roku všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a kupu splněných přání. rFactor Fansite.